O Expea

Różne branże. Wspólne zasady. Najwyższy poziom usług.

W Polsce działa blisko 3 miliony firm. Część z nich nie przetrwa kolejnego roku. Część natomiast zbuduje prawdziwe, rozpoznawalne marki, za którymi stoją kompetencje i doświadczenie. W Grupie Expea są tylko te drugie – nastawione na sukces, ale przede wszystkim skupione na świadczeniu usług najwyższej jakości.

expea

Grupa Expea – stawiamy na specjalistyczne usługi

Grupę Expea tworzą niezależne, specjalistyczne firmy, działające w różnych branżach, które dla swoich klientów i kontrahentów są synonimami wiarygodności biznesowej, solidności i innowacyjności.

Członkowie Grupy zbudowali swoje eksperckie pozycje nie zabiegami marketingowymi, ale  stawianiem na najwyższą jakość produktów i usług. Klienci firm zrzeszonych w Grupie Expea mają więc gwarancję, że wybierając ich oferty, podejmują właściwe decyzje bez żadnego ryzyka. Nasi Członkowie to firmy godne zaufania.

Dlaczego stworzyliśmy Grupę Expea?

Grupa Expea jest odpowiedzią na coraz wyższe wymagania rynku – niezależenie od branży. Dla rosnącej grupy klientów niska cena przestaje mieć decydujące znaczenie. Najważniejsza jest dla nich solidność produktów i usług. Liczy się też terminowość, elastyczność, dogodne warunki dostawy i korzystna gwarancja. Zrzeszyliśmy firmy, które mają potencjał, aby sprostać tym oczekiwaniom i wykorzystują go na co dzień.

Stworzyliśmy Grupę Expea, aby promować najlepszych. Pokazać, że w każdej branży są firmy rozumiejące biznes, jako sposób na robienie pieniędzy w zgodzie z zasadami. Często są to przedsiębiorstwa, które nie mają środków i pomysłów na opowiedzenie o sobie. Nie mogą przez to dotrzeć do klientów w takiej skali, na jaką zasługują. Grupa Expea otwiera przed nimi zupełnie nowe możliwości.

Nasz cel

Dążymy do zbudowania jednej z największych w Polsce grup wykonawców i producentów z różnych branż, którzy dzięki naszej marce będą utożsamiani z najwyższą jakością usług. Członkowie Grupy Expea mają być pierwszym wyborem dla klientów szukających sprawdzonych wykonawców, przede wszystkim w specjalistycznych branżach.

Firmy przystępujące do Grupy Expea otrzymują nasze pełne wsparcie wizerunkowe, marketingowe i techniczne w zakresie usług internetowych (m.in. zaprojektowanie i wdrożenie indywidualnej strony www dla każdej marki). Grupa buduje także własną rozpoznawalność, z której poszczególne podmioty mogą korzystać i w ten sposób znacznie zwiększyć grono swoich klientów. Promując Grupę Expea promujemy jej członków – to sprawdzony i skuteczny mechanizm.

Jak dołączyć do Grupy Expea?

Każda firma, która chce dołączyć do Grupy Expea, musi przejść proces certyfikacji oceniający jej wiarygodność i jakość świadczonych usług. Więcej o Certyfikatach by Expea.

Chcesz, aby Twoja firma znalazła się pod skrzydłami marki Expea?

Dołącz do nas! →

Nasza ambicją jest stworzenie grupy, w której znajdą się firmy z każdej branży specjalistycznej. Dzięki temu będziemy oferować usługi najwyższej jakości każdemu, kto tylko ich potrzebuje.

Grupa Expea

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.